Moj blogasek

Powrót Britney na scene

W styczniu 2008 roku, Britney Spears została hospitalizowana z powodu jej stan psychiczny, gdy jest przechowywany w jego domu, jego dwóch synów, i nie chcieli dać jej były mąż Kevin Federline. Jednak leczenie dobrowolnie po kilka dni na jej wrócić ponownie w lutym.

Po powrocie ze szpitala, ale Britney Spears poszła. Sam menedżer zwolniony i wrócił do byłego menedżera Larry Rudolph, który dziesięć lat temu stało się centrum uwagi. Zaczął uczęszczać regularnie Bally Total Fitness, gdzie pracowała na jego charakter niespodziewanie marca 2008 ogłosił, że odcinek będzie odgrywać rolę w serialu USA How I Met Your Mother. Odcinek z Britney Spears stała się najchętniej oglądanym epizod How I Met Your Mother, a nawet nie otrzymał najwyższą ocenę w historii serii. Tak zaczął natychmiast mówić o jego los w sukces serialu. Tymczasem wydało trzecią wideo dla pojedynczego Break the Ice, które są animowane.

12 maja 2008 Britney Spears po raz kolejny pojawił się w How I Met Your Mother, a przez twórców, jest to możliwe, że gra dobrze w przyszłym sezonie. Nieoczekiwanie poinformował, że Britney Spears strzela szósty album studyjny, który miał przyjść na koniec 2008 roku. W lipcu tego roku, Britney sfilmowane sceny w nadchodzących dziewcząt klip formacji Pussycat Dolls "When I Grow Up", ale scena była prosto z końcowego klipu. W lipcu Britney sfilmowane sceny, które będą działać na dużym ekranie w nowej Madonna "Sticky and Sweet Tour".

W dniu 7 wrześniu 2008 r. wszczęto po raz trzeci Britney Awards 2008 MTV Video Music Awards. Chociaż nie działać śpiew, satyryczne scenki z Jonah Hill był predtočená. Cena zabrał do domu "Best Female Video", "Best Pop Video" i "Video of the Year" za teledysk do piosenki Piece Of Me (Kawałek mnie).