Moj blogasek

Kolejne płyty

Na początku 2001 roku, Britney podpisała kontrakt z firmą Pepsi, za które otrzymał 8 milionów dolarów. Wydała swoją drugą książkę o nazwie ER i ponownie wywołało falę zainteresowania jego występ na MTV Video Music Awards, gdzie śpiewała królewskiej boa opakowane, za to, co jest przewraca się w jej krytyki PETA.

W listopadzie ukazał się jej trzeci album, nazywana po prostu Britney. W pierwszym tygodniu sprzedała się w ponad 746.000 kópií.I kiedy USA sprzedano ponad 4 miliony nabywców, to był wielki spadek w porównaniu do dwóch pierwszych płyt. Album jest pierwszym, w którym Britney uczestniczył jako autor i producent. Ogólnie rzecz biorąc, album Britney sprzedał 15 milionów sztuk na całym świecie.

W februári2002 pierwszy przyszedł do filmu kino o nazwie Crossroads z Britney. W filmie pojawiły się utwory z albumu Britney. Krytyków filmowych w końcu noszenie kopyta, do tego filmu nawet Britney otrzymał Złoty Malina dla najgorszego aktorka wraz z Madonna. Film zdobył również Złoty Malina za najgorszą piosenkę z filmu, które nabywane Britney. Utwór nazywa się "Nie jestem Girl, Not Yet a Woman".

Czteroletni związek z Spears i Timberlake zakończył się w marcu 2002 roku. Tor był bardzo promowany i Britney była często obwinia za rzekome cudzołóstwo. Timberlake wydał piosenkę "Cry Me A River", gdzie śpiewa o partnera cudzołóstwo.

W czerwcu 2002 r. otwarto w Nowym Jorku restaurację o nazwie Miasto Nyla, ale za niepowodzenie po zamknięty. Tymczasem wielu krytyków spekulowali, że jej muzyczne wpływy w świecie gwałtownie spadła, mimo album Britney była nominowana do nagrody Grammy. I za rok 2003 został ogłoszony przez celebrity magazynu Forbes. Na scenie muzycznej powraca po pewnym czasie w sierpniu 2003 r., nagrody MTV Video Music Awards, gdzie występowała razem z ich idol Madonny i Christiny Aguilery. Wraz z hit znany Aguilera zaśpiewała Madonna Like a Virgin. Mowa ponownie wzbudził ogromne emocje, ponieważ większość z nich z Madonna całowała Britney.

W listopadzie 2003 roku, Britney wydała swój czwarty album studyjny, zatytułowany In the Zone. Album pomógł jej w długim czasie ponownie, Max Martin, ale także pomógł sław, takich jak Moby i R. Kelly. Britney cały album (13 utworów) na piśmie po raz pierwszy sama.

Płyta jest powrotem na pierwszym wykresie US albumu, tworzenie muzyki ponownie przepisał historii - wszystkie albumy w pierwszej kolejności. W pierwszym tygodniu W Strefie sprzedał łącznie 609.000 egzemplarzy. W USA płyta sprzedała ponad 3 miliony sztuk. Po długim czasie i miał jeden Britney w 10 najlepszych amerykańskich listach przebojów muzyki z utworu, który również otrzymał swoją pierwszą nagrodę Grammy Toxic dla Britney. Album In The Zone na całym świecie sprzedał ponad 10 milionów sztuk.

Bardzo udany był trzeci singiel z płyty w strefie zwanej Everytime. Po wydaniu tej piosenki został wydany Britney world tour "The Onyx Hotel Tour", podczas której ponad 600.000 fanów i zarobiła 34 mln euro. Koncerty odbyły się w Ameryce Północnej, a także w Europie, gdzie ukończył w całości, ale jak tydzień przed rozpoczęciem imprezy, doznała urazu kolana podczas kręcenia klipu następnym razem piosenki Outrageous.

W lipcu 2004 roku, Britney ogłosiła związek z tancerzem Kevinem Federline, trzy miesiące później, jako jeden Hollywood klub spełnione. Panna zrozumienia, ale od Federline był żonaty z aktorką Shar Jackson i miał dwoje dzieci z nią. Niemniej jednak, Britney z Kevinem w nocy z 18 ożenił się we wrześniu 2004 roku.