Moj blogasek

Britney pierwsze kroki w biznesie

Z debiutancki singiel Britney utwór został nazwany "... Baby One More Time", który pojawił się w stacjach radiowych i MTV w 1998 roku. Singel, gdzie Britney jest nadal brązowe włosy i ubrani w mundurki szkolne obchodzone sukcesy na całym świecie. Topy wykresy zajęta tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Australii i Wielkiej Brytanii. Albumem była Kanada i USA na szczycie ciągłego sześć tygodni.

W ciągu roku stał się najbardziej udanym nastolatków w historii. Album ... Baby One More Time sprzedał około 28 milionów na całym świecie jednostek.

W kwietniu 1999 roku przyjechał do pierwszej stronie magazynu Rolling Stone. Jej obrazy, które przedstawiają się jako preteen, przyciągnęły dużą podwyżkę, podczas gdy oni mieli większe piersi niż inne obrazy, które stworzył spekulacje na temat rzekomego chirurgii plastycznej, należy poddać przed zdjęciami film "Czasem". Spekulacje nie zostały ustalone.

Albumu ... Baby One More Time otrzymał wiele nagród i został wybrany największych gwiazd na świecie. W grudniu ceny otrzymała cztery nagrody Billboard Muzyka, a następnie na cenę American Music Award, i last but not least, w lutym 2000 r. otrzymał dwie nominacje do nagrody Grammy.

Po zakończeniu udanej trasy pt Szalony 2K Tour Spears wydała druga płyta o nazwie Oops! ... I Did It Again. Natychmiast pojawiły się pierwsze miejsce prawie we wszystkich krajach na całym świecie. Tylko w pierwszym tygodniu w Ameryce, album sprzedał się w ilości ponad 1,3 mln egzemplarzy i stał się najszybciej sprzedającym się albumem wszystkie piosenkarka czasie. W roku 2000, w Ameryce sprzedano łącznie 10 milionów sztuk w Wielkiej Brytanii 900 000 przewoźników w Niemczech, 1,2 miliona egzemplarzy. Album Oops! ... I Did It Again całym świecie sprzedano około 24 milionów sztuk.

W 2000 r., opublikowanym we współpracy z matka jego pierwszej książki. Zdobyła kilka nagród MTV, która doprowadziła do dyskusji na temat jego wydajności, którą tylko skąpo ubrane. Na drugą płytę otrzymał dwie nominacje do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album i Najlepsza piosenka pop.