Moj blogasek

Losy Britney

26-cia zmarł w styczniu 2007 r. jej ciotka Sandra Bridges Covington raka. 16-ty W lutym. Po tygodniach molestowania paparazzimi, dzikie imprezowania i alkoholu Britney Spears postanowiła na leczenie w szpitalu. Mniej lub bardziej leczenia nie trwała nawet 24 godzin. Następnej nocy ukazał się w salonie fryzjerskim w Malibu, gdzie odmawia się golić włosów. Dlatego też wziąć nożyczki i obciął sobie był łysy. Następnie kierował bezpośrednio do studia tatuażu, gdzie miał tatuaż zrobić. Włosy wraz z niedokończonym napoje, zapalniczki i nożyczki, które obciął pojawiły się w Internecie na sprzedaż.

20-te Lutego 2007 roku, Britney postanowiła wznowić centrum rehabilitacji w leczeniu i publicznie poprosił wszystkich pisarzy, jakie zostawił po pokoju na chwilę i szanuj prywatność. Stało się to w chwili, gdy paparazzi się ośrodkiem, w którym Britney jest piosenkarka postanowiła ponownie obróbki końcowej. Centrum nie wytrzyma nawet dnia.

21-gie Luty 2007 były zarówno dzieci z opieką, Kevin Federline. Tej nocy Britney wyszła z domu i poprosiła dzieci z powrotem. Gdy je znaleziono na prześladowania dziennikarzy i ich parasolem pomysłów.

Tej nocy Britney wzięła po raz trzeci w leczeniu i Kevin Federline nawiązał kontakt przez sąd w sprawie o opiekę nad dzieckiem. Sędzia, który był odpowiedzialny za dystrybucję Kevin Federline i Britney Spears powiedziała, że ​​jeśli Britney tego czasu zakończenia leczenia i rehabilitacyjnego przed wyjazdem, nie będzie miał nadziei, że dzieci w postępowaniu rozwodowym.

Uzdrowienie po skutecznym leczeniu lewej 20-te Marca 2007 r. i znowu zaczęła w pełni płacić za swoje dzieci i przygotowuje się do nowego albumu.

We wrześniu 2007 r. zaczął spór o opiekę nad synami Seanem Prestonem i Jayden James. Sąd nakazał Britney przejść tygodniowe badania na obecność narkotyków i alkoholu. Kilka dni później, Britney Spears oskarżona o prowadzenie samochodu bez prawa jazdy i grozi mu do roku więzienia. Poprzez to wydarzenie, dzieci otrzymują pełnej opieki byłym mężem Kevinem Federline, Britney została dopuszczona tylko jedna wizyta w tygodniu i nadzoru.

Britney prawie 3 lata później mówił na scenie po raz pierwszy w dniu 1 Maja 2007 r. w House Of Blues w San Diego, a następnie obserwowano przez kolejne pięć występów w innych miastach. Wszystkie zostały wyprzedane w ciągu kilku minut. Wszystkie spektakle śpiewane podczas odtwarzania. 31-szy Sierpnia ukazał się nowy singiel Gimme More Music Television, MTV ogłosiła wprowadzenie nagród Britney MTV Video Music Awards jest z tym pierwszy singiel. Oświadczenie, ale został potępiony przez krytyków jako Spears śpiewała i odtwarzania na niemal netancovala. Nowy album Blackout przyszedł 30-ta Październik Album Blackout spotkała się z uznaniem krytyków sukcesu niespodziewanie wysoki. Britney album však nepropagovala i pochowany przez niego. W grudniu 2007 r., jednak wydała na świat niespodziewanie zabawne wideo dla "Piece of Me", idzie do przodu ściany wykresów.