Moj blogasek

Przerwana kariera

W drugiej połowie 2004 roku, Britney ogłosiła przerwanie kariery muzycznej założyć rodzinę. Natychmiast po ślubie na Federline powiedział magazynowi People "Chcę być młodą matką, w przyszłym roku będę 23 i chcemy być matką". Mimo to przemysł napisem "Britney" kontynuowała pracę we wrześniu 2004 roku, Britney wydała swój pierwszy perfumy "Curious". Po roku, sprzedaż Britney nie zarobiła 100 milionów dolarów i przyniosła mu etykietę najlepiej sprzedających się perfum.

Pierwsza kolekcja przebojów zatytułowany Greatest Hits: My Prerogative wydany pod koniec 2004 roku. Album zadebiutował na czwartym miejscu w tabeli USA album (sprzedaż rzadziej pojawiają się z powodu braku awansu). W pierwszym tygodniu album w Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 255.000 sztuk. W Wielkiej Brytanii zostało sprzedanych w pierwszym tygodniu 115 tysięcy egzemplarzy, która przekroczyła sprzedaży podobnych zbiorach śpiewaków, takich jak Madonna, Shania Twain czy Whitney Houston. Na Britneyinej VA pojawiły się trzy nowe pojedyncze My Prerogative z nazwy lub Somethin '. Album ostatecznie sprzedał około 8 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Spears ogłosiła ciąży przez sekretarza prasowego w kwietniu 2005 r., w tym miesiącu była Britney jest hospitalizowany w szpitalu na obserwacji. Później powierzono magazynu People: "I bled trochę, musiałem być stale nadzorowane." Pomimo jej pragnienie posiadania dziecka dopuszczone do kolejnego magazynu Elle "Idę do cesarskiego cięcia, nie wiem dlaczego, ale prawdopodobnie dlatego, że są strasznie boi się bólu" 14. Września 2005 r., Britney i Kevin miał syna Seana Prestona. Poród powinien być następnego dnia, ale przyjeżdżają wcześnie skurcze. Mąż Britney podczas jej porodu trzymać go za rękę. Później został przeniesiony do VIP oddziale położniczym w Santa Monica. Od narodzin ich pierwszego dziecka w jej kariery muzycznej, nie wiele się wydarzyło. Jego wydawnictwo wydało album z remixami o nazwie "B in the Mix: The Remixes" w lutym 2006 roku wydała nowe perfumy o nazwie "In Control".

W maju 2006 roku, Britney ogłosiła drugiej ciąży. Publicznie mówił o spekulacje na temat jej wczesnym okresie życia w małżeństwie i wszystkie odrzucone, potwierdził również, że nowy album, fani patrz pierwszy rok.

12 Września 2006 roku urodziła drugiego syna, który został nazwany Jayden James. Mniej niż dwa miesiące po urodzeniu, ogłosiła, że ​​złożyła pozew o rozwód z mężem Kevinem Federline z powodu nie do pokonania różnice cech. Natychmiast zwróciła się także o opiekę zarówno opieki synów.